Zagłębie remisuje z Odrą Opole. Kibice z Sosnowca wreszcie zobaczyli gola, ale zwycięstwa znów się nie doczekali. Zobacz ZDJĘCIA

Rafał Musioł
Kibice Zagłębia Sosnowiec wciąż nie mogą doczekać się zwycięstwa swojego zespołu.
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Kibice Zagłębia Sosnowiec wciąż nie mogą doczekać się zwycięstwa swojego zespołu. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Tomasz Kawka
SPORT. Zagłębie Sosnowiec zremisowało z Odrą Opole 1:1. Gospodarze przerwali więc serię bez strzelonego gola, ale jeden punkt w ich sytuacji zmienia bardzo niewiele. Zobaczcie zdjęcia z meczu oraz kibiców, którzy go oglądali.

Zobacz zdjęcia - kliknij TUTAJ!

Kibice Zagłębia Sosnowiec wreszcie zobaczyli gola, ale zwycięstwa znów nie ma

Seria meczów Zagłębia Sosnowiec bez zwycięstwa wynosi już.. piętnaście. W niedzielę zostało dopisane do niej spotkanie z Odrą Opole. Fakt, że po 247 minutach zespół wreszcie strzelił gola, stanowił dla kibiców nikłe pocieszenie.

Na dobrą sprawę Zagłębie zdobyło dwie bramki. Trafienie dla Odry miało bowiem charakter sambójczy. Po wrzucie z autu Jakuba Szreka piłkę pechowo podbił Maksymilian Rozwandowicz i pokonał własnego bramkarza. Reakcja kibiców na trybunach była łatwa do przewidzenia.

Sosnowicznie zdołali wyrównać w 73 minucie. Dośrodkowanie w wykonaniu Artema Suchockyja przejął Jiri Piroch i oddał piłkę do Huberta Matyni, który z powietrza posłał ją do siatki obok Artura Halucha.

Sosnowiczanie remisem pomogli GKS-owi Katowice, który zachował miejsce w czołowej szóstce tabeli.

Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 1:1 (0:1)